Mennyire utálod a munkádat? Talán durvának hangzik ez a kérdés, de nagyon betalál, ha valakinél aktuális. Aki rávágja, hogy "TÍZ!!", annál biztosan kell dolgozni a munka-magánélet egyensúlyon, vagy a motivációkon, vagy az esetleges karrierváltáson. (Aki nem utálja a munkáját, az rendszerint ennyit mond válaszként.) A munkánkat utálni azért nem "elfogadható kellemetlenség az élettől", mert túl sok időt és energiát töltünk a munkával, így annyira nagy részét képzi az életünknek, hogy szószerint MUSZÁJ JÓL LENNÜNK BENNE!
A munkahelyi hangulat
A munkahelyi környezet
A motivációink
A csapatagokkal való dinamika
Az anyagi juttatások
A munka jellege
A munka tempója
A munka mennyisége
Az önállóság és support kettőse
A stressz mértéke
A vízió, célok
Ezeket lehet vizsgálni, ha nem vagyunk jól a munkánkban. Ezek közül ugyanis sok korrigálható, hiszen például a kollégákkal való kommunikáció javítható, a support kérhető, a stressz menedzselhető...
A karrier coaching lényege, hogy kifejezetten ezekkel a munkával kapcsolatos kérdésekkel, elakadásokkal, szintugrásokkal foglalkozik.
Ha Te magad tennél rendbe ilyen kérdéseket, vagy vezetőként a csapatodnak jönne jól ezek tisztázása, keress bizalommal!
💻🧩👟🥦 Céges wellbeing tréningek, sportnapok, coaching, mozgás, csapatépítés, túrázás, testösszetétel mérések: link az oldal tetején a bemutatkozóban!
#wellbeing #wellbeinghungary #élet #fitnesz #fogyás #edzés #étkezés #coach #edző #tanulás #önfejlesztés #motiváció #sportnap #wellbeingexperts #tréning #lovemyjob #család #pszichológia #egészség #program